Szanowni Rodzice/Prawni opiekunowie

W dalszym ciągu obowiązują placówki przedszkolne  wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 19 listopada 2020r.

Procedury obowiązujące w przedszkolu dostępne na stronie internetowej.

Przypominam: Rodzic wchodzi do szatni w maseczce; dezynfekuje ręce; pracownik dokonuje pomiaru temperatury.

W szatni  jednorazowo będzie mogło przebywać 5 rodziców z dzieckiem. Kolejni rodzice czekają na wejście do przedszkola do

momentu opuszczenia szatni przez rodziców wychodzących. Jeżeli rodzic nie będzie chciał wchodzić do szatni z dzieckiem,

może oddać dziecko pod opiekę pracownika (tak jak ma to miejsce obecnie) , który pomoże dziecku rozebrać się lub ubrać,  zaprowadzi dziecko do łazienki a następnie do  sali i odda pod  opiekę nauczyciela. Rodzice wchodzą tylko do cześć wspólnej – szatni.

Wszystkie pytania do nauczycieli w pierwszych dniach proszę kierować na maila przedszkolnego: sekretariat.p113@wroclawskaedukacja.pl  lub  dzwonić w godz. 9.30 – 14.00 nr. tel. 717986756.

Dorota Bencal

dyrektor przedszkola